0
Brak produktów
Wysyłka: 0,00 zł
Razem: 0,00 zł
Realizuj zamówienie

O Steppers

Buciki Steppers zapewniają zdrowy i nieskrępowany rozwój stopy małego dziecka w okresie nauki chodzenia. Najpierw raczkowanie, a potem pierwsze kroki, to ogromne wyzwanie dla malucha. Rozwój stopy przebiega najkorzystniej, gdy dziecko chodzi boso po powierzchniach o miękkiej i różnorodnej fakturze. Nawet najlepiej dobrane buty z twardą podeszwą krępują naturalny proces przystosowania kształtu i działania stopy do tej nowej, w życiu dziecka, umiejętności.

Dzięki bucikom Steppers Twoje dziecko będzie mogło cieszyć się odczuciem „bosej stopy” w domu, żłobku i podczas zabaw na dworze.

Buciki Steppers zapewniają ochronę nóżki, nie krępując jednocześnie naturalnego odczuwania powierzchni przez stopę. Ultramiękka podeszwa Steppers, wykonana z elastycznego kauczuku, zapewnia idealną przyczepność nawet na najbardziej śliskich powierzchniach. Profilowana ochrona na podeszwie i palcach wspomaga wygodne raczkowanie oraz pierwsze kroki. Bawełniana skarpetka wierzchnia sprawia, że Steppers optymalnie przylega do ciała na całej długości stopy, a bucik nie zsuwa się i nie zaczepia podeszwą o nierówności terenu.

Buciki Steppers to zdrowy rozwój stopy, wygoda i bezpieczeństwo każdego malucha.